субота, 30 квітня 2016 р.

З першим променем сонця священик в церкві сповіщає: «Христос воскрес!», а прихожани хором відповідають: «Воістину воскрес!».
Під час урочистого обходу храму святять паски, крашанки та різний наїдок. Потім усі розходяться по домівках, щоб сповістити одне одного про велику радість та привітати зі світлим урочистим святом.
Як і Різдво, Великдень — родинне свято, на нього збиралася вся родина. За традицією, розпочинаючи урочистий сніданок, господар обрізав зі свяченої паски скибочки з трьох боків, приказуючи:— Бог Отець, Бог Син і Бог Дух Святий!Ці окрайці тримали до закінчення свят і потім віддавали худобі. Після святкового сніданку діти носили старшим родичам гостинці і отримували за це ласощі та писанки, якими потім гралися.
До свята готуються заздалегідь — печуть паски, роблять крашанки й писанки.Жовті, червоні, жовтогарячі кружальця, багатокутні зірки на писанці — зображення Сонця. Хвилі означають воду. Ще зображують листя — дубове або вишневе. Малюють півників, козликів, пташок, рибок, метеликів, бджілок.


понеділок, 25 квітня 2016 р.


Запрошуємо Вас на батьківські збори, які відбудуться 27.04.2016р  о 18.00 . в кабінеті №2

пʼятниця, 22 квітня 2016 р.

Шановні батьки! 

Прошу Вас взяти участь у  конкурсі малюнків  "Пожежна безпека" (малюнки принести у понеділок).  Щиро дякую за співпрацю.

четвер, 21 квітня 2016 р.

На уроці української мови ми вчили українську абетку. А запам'ятати її легше за допомогою пісеньки, яка так і називається "Абеткова пісенька".

Заспівайте разом з нами.Абеткова пісенька
Абеткову пісеньку весело співати,Абеткову пісеньку треба добре знати.А, Бе, Ве – коник у траві живе.Ге, Де, Е – мама донечку веде,Є, Же, Зе – по стежині жук повзе.И, Ї, Ій – гріється на сонці змій.Ка, Ел, Ем – лисенятко під кущем,Ен, О, Пе – песик носиком сопе,Ер, Ес, Те – в полі житечко росте,У, Еф, Ха – я сміюся ха-ха-ха!Це, Ча, Ша – кіт в дорогу вируша,Ща, Ю, Я – гарна пісенька моя,Знак м’який – помічник він мовчазний.Не мовчи, а  абеточку учи!

понеділок, 18 квітня 2016 р.

У міському конкурсі "Культура - є любов до людини" участь приймали Рязанова Алісія  та Мунтіян Аріна, яка зайняла 3 місце. Дякую за старання.

Конкурс "Великодні дзвони"

З 11 квітня у школі проходить виставка великодніх композицій "Великодні дзвони". Дякуємо всім творчим і небайдужим за участь і створення своїх неповторних виробів. Дякую за співпрацю.


середа, 13 квітня 2016 р.

вівторок, 12 квітня 2016 р.

Природознавство - говорили та дізнавались про Україну. 

Батьківщина — це земля не лише ваших батьків, але й дідів й прадідів. Батьківщина — це край, де здавна звучать наша рідна мова і материнська пісня. Наша Батьківщина зветься Україною. Україна — це безкраї лани пшениці, квітучі поля льону, вишневі сади. Це гори Карпати і шахти Донбасу. Це широкий Дніпро-Славутич, що несе свої води в Чорне море. Україна — це і той край, де ви живете і зростаєте. Україна славиться хлібом, пшеницею. В Україні Чорне й Азовське моря, багато річок, на яких ви відпочиваєте. Україна — мирна країна, її народи хочуть жити в мирі й злагоді.


понеділок, 11 квітня 2016 р.

Читання - читаємо ст. 130-131
Математика - вправлялись у додаванні, відніманні типу 40+20, 40-20
Основи здоров'я - говорили про родинні свята і здоров'я.   По бажанню виготовити листівку-запрошення на день народження.



четвер, 7 квітня 2016 р.

Конкурс з англійської мови
                                                -"Домашні улюбленці"
Люди утримують дома тварин вже багато тисяч років: для допомоги в певних справах, як компаньйонів, або просто, щоб ними милуватись. Собаки були вперше використані більше дванадцяти тисяч років тому для допомоги в мисливстві і з того часу багато інших тварин заводили як домашніх улюбленців, наприклад, котів, пташок,рибок, хом'яків, свиней, коней та інших.
Для когось домашні улюбленці є розрадою, хтось намагається навчитися турбуватися про когось ще, а хтось - не відчувати самотність...Тому ці тваринки однозначно входять до нашого життя і спогади про них залишаюся назавжди! Ми їх любимо, намагаємося догодити, пестимо та віддаємо їм свою ласку. І завжди у відповідь ми отримуємо відданість, бажання розрадити нас, якщо ми у поганому настрої або чимось засмучені...
                                Малюємо ....

 
 

В рамках тижня енергозбереження в нашій школі проводиться конкурс стіннівок і малюнків. Велике спасибі учням і їх батькам, які взяли активну участь.

середа, 6 квітня 2016 р.

З 11 квітня у школі буде проводитись великодня виставка, усі бажаючі можуть прийняти участь.

 "Дивовижні метелики"
        Цікаві факти про метеликів

Метелики – це найкрасивіші створіння природи з найрізноманітнішою гамою барв. Ці істоти не тільки естетично привабливі, а й нікого не залишать байдужим тому, що можуть приковувати погляд буквально кожної людини.Ось декілька фактів про метеликів.1. Цікаво те, що метелики здатні лікувати деякі розлади нервової системи у людей.2. У представників метеликів є свій «вожак» – це найбільша за своїми розмірами Attacus atlas. Вона більше схожа на невелику пернату, ніж на лускокрилих. Велика, в красивих шоколадно-кавових тонах, роблячи помах крилами становить майже чверть метра в довжину. Виглядає вона дуже незвично і шикарно.3. Життєвий цикл метеликів дуже малий – всього декілька діб. Потім, на «зміну» приходять інші, молоді і жваві, які живуть стільки ж. Проте, є винятки і для метеликів. Наприклад, монарх – він живе набагато довше – понад півроку.За пару діб життя метелик робить майже неможливе – він може відкласти близько тисячі яєць. Настільки швидке розмноження обумовлює мізерно маленький цикл їхнього життя на землі.Колекціонування метеликів – це одне із найпопулярніших занять серед усіх народів, будь-якого статусу і соціального становища. Якщо говорити про російську класику, то такі відомі люди, як Набоков, Булгаков, Павлов, Бухарін, займалися цією благородною справою. Крім того, вони не тільки збирали їх – деякі стали першовідкривачами незвіданих видів метеликів. Набоков, будучи колекціонером, поповнював свої ряди ще й власними знахідками – йому вдалося відшукати близько 20 різних видів.