субота, 30 квітня 2016 р.
понеділок, 25 квітня 2016 р.
пʼятниця, 22 квітня 2016 р.
четвер, 21 квітня 2016 р.
На уроці української мови ми вчили українську абетку. А запам'ятати її легше за допомогою пісеньки, яка так і називається "Абеткова пісенька".
Заспівайте разом з нами.Абеткова пісенька
Заспівайте разом з нами.Абеткова пісенька
Абеткову пісеньку весело співати,Абеткову пісеньку треба добре знати.А, Бе, Ве – коник у траві живе.Ге, Де, Е – мама донечку веде,Є, Же, Зе – по стежині жук повзе.И, Ї, Ій – гріється на сонці змій.Ка, Ел, Ем – лисенятко під кущем,Ен, О, Пе – песик носиком сопе,Ер, Ес, Те – в полі житечко росте,У, Еф, Ха – я сміюся ха-ха-ха!Це, Ча, Ша – кіт в дорогу вируша,Ща, Ю, Я – гарна пісенька моя,Знак м’який – помічник він мовчазний.Не мовчи, а абеточку учи!
понеділок, 18 квітня 2016 р.
Конкурс "Великодні дзвони"
З 11 квітня у школі проходить виставка великодніх композицій "Великодні дзвони". Дякуємо всім творчим і небайдужим за участь і створення своїх неповторних виробів. Дякую за співпрацю.
вівторок, 12 квітня 2016 р.
Природознавство - говорили та дізнавались про Україну.
Батьківщина — це земля не лише ваших батьків, але й дідів й прадідів. Батьківщина — це край, де здавна звучать наша рідна мова і материнська пісня. Наша Батьківщина зветься Україною. Україна — це безкраї лани пшениці, квітучі поля льону, вишневі сади. Це гори Карпати і шахти Донбасу. Це широкий Дніпро-Славутич, що несе свої води в Чорне море. Україна — це і той край, де ви живете і зростаєте. Україна славиться хлібом, пшеницею. В Україні Чорне й Азовське моря, багато річок, на яких ви відпочиваєте. Україна — мирна країна, її народи хочуть жити в мирі й злагоді.
понеділок, 11 квітня 2016 р.
четвер, 7 квітня 2016 р.
Конкурс з англійської мови
-"Домашні улюбленці"
-"Домашні улюбленці"
Люди утримують дома тварин вже багато тисяч років: для допомоги в певних справах, як компаньйонів, або просто, щоб ними милуватись. Собаки були вперше використані більше дванадцяти тисяч років тому для допомоги в мисливстві і з того часу багато інших тварин заводили як домашніх улюбленців, наприклад, котів, пташок,рибок, хом'яків, свиней, коней та інших.
Для когось домашні улюбленці є розрадою, хтось намагається навчитися турбуватися про когось ще, а хтось - не відчувати самотність...Тому ці тваринки однозначно входять до нашого життя і спогади про них залишаюся назавжди! Ми їх любимо, намагаємося догодити, пестимо та віддаємо їм свою ласку. І завжди у відповідь ми отримуємо відданість, бажання розрадити нас, якщо ми у поганому настрої або чимось засмучені...
Малюємо ....середа, 6 квітня 2016 р.
"Дивовижні метелики"
Метелики – це найкрасивіші створіння природи з найрізноманітнішою гамою барв. Ці істоти не тільки естетично привабливі, а й нікого не залишать байдужим тому, що можуть приковувати погляд буквально кожної людини.Ось декілька фактів про метеликів.1. Цікаво те, що метелики здатні лікувати деякі розлади нервової системи у людей.2. У представників метеликів є свій «вожак» – це найбільша за своїми розмірами Attacus atlas. Вона більше схожа на невелику пернату, ніж на лускокрилих. Велика, в красивих шоколадно-кавових тонах, роблячи помах крилами становить майже чверть метра в довжину. Виглядає вона дуже незвично і шикарно.3. Життєвий цикл метеликів дуже малий – всього декілька діб. Потім, на «зміну» приходять інші, молоді і жваві, які живуть стільки ж. Проте, є винятки і для метеликів. Наприклад, монарх – він живе набагато довше – понад півроку.За пару діб життя метелик робить майже неможливе – він може відкласти близько тисячі яєць. Настільки швидке розмноження обумовлює мізерно маленький цикл їхнього життя на землі.Колекціонування метеликів – це одне із найпопулярніших занять серед усіх народів, будь-якого статусу і соціального становища. Якщо говорити про російську класику, то такі відомі люди, як Набоков, Булгаков, Павлов, Бухарін, займалися цією благородною справою. Крім того, вони не тільки збирали їх – деякі стали першовідкривачами незвіданих видів метеликів. Набоков, будучи колекціонером, поповнював свої ряди ще й власними знахідками – йому вдалося відшукати близько 20 різних видів.
Підписатися на:
Дописи (Atom)